Dünya’yı gerçek anlamıyla herkesin sürekli buluştuğu sanal bir meydana çeviren internet, yaygınlaştıkça birçok yeni gelir kaynağı oluşturdu. Artık, önceden hayal edebileceğimizden çok daha büyük müşteri kitlelerini hedeflemek, bu sayede ulusal ve küresel pazarlara yayılarak, daha fazla satış yapabilmek girişimciler için gerçekleşmesi çok zor bir amaç değil.

Ancak girişimcilerin E-ticaret piyasasına girmelerindeki en önemli engellerden birisi kendi sitelerini kurma ve büyütme masrafları.

BasitETicaret.com, bahsettiğimiz bu problemi ortadan kaldırmak için kuruldu.

BasitETicaret.com’un amacı; yeni girişimcilerin, piyasadaki yüksek fiyatların boyunduruğu altında kalmadan, -hosting ve tema harcamalarına bağlı olarak- toplam yalnızca 100 ila 450 masraf yaparak, 1 saat içinde kendi E-Ticaret sitelerini kurabilmelerini ve kısa süre içinde sürekli büyüyen E-Ticaret pazarına girebilmelerini sağlamaktır.

Yazılarımız internet üzerinden alışverişin yaygınlaşmasıyla pazar ağlarını genişletmeyi amaçlayan esnafların ve E-Ticaret üzerinden para kazanmak isteyen girişimcilerin ihtiyaç duyduğu eksiksiz, profesyonel E-Ticaret sitelerini oluşturmalarına yardımcı olacaktır. 

Bunun yanında BasitETicaret.com misyon olarak daha çok kişinin kendi internet sitesini kurabilecek yeteneğe sahip olmasını belirlemiştir. BasitETicaret.com, e-ticaret sitesi kurmak için kullanılacak bir kaynak olmanın ötesinde; kullanıcılarına her türlü kişisel ve kurumsal web sitelerini nasıl hazırlayabileceklerini, çıkacak problemleri nasıl çözebileceklerini de aktarmayı amaç edinmiştir.

BasitETicaret.com yukarıda bahsettiğimiz amacı ve misyonu doğrultusunda arkasındaki büyük topluluk desteğiyle sürekli kendisini geliştiren, açık kaynak kodlu yayın sistemi WordPress’in tüm hatlarını size aktaracaktır.

BasitETicaret.com yazılarında site adınıza(alan adı) nasıl sahip olacağınızı, internette yayın yapabilmemiz için size en uygun hosting paketini nasıl alabileceğinizi, Google’da üst sıralara yükselmek ve müşterilere güvenli alışveriş hizmeti verebilmeniz için gerekli olan SSL hizmetini nasıl entegre edebileceğinizi, sitenizi profesyonel görünüme nasıl kavuşturabileceğinizi, WordPress hatalarının çözümlerini, Yönetim panelinizi nasıl yönetebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Site kurulum işlemlerini kendiniz yapmak yerine bize devretmek isterseniz Hizmetlerimiz sayfasında hizmet detaylarımızı, çalışma süre ve ücretini öğrenebilirsiniz.

Soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için bize İletişim sayfası üzerinden yazabilir veya [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

©Basit E-Ticaret 2019